Chrysler - Mobilový návod k vozidlu
Mobilový návod k vozidlu

Rozšírený návod k vozidlu s obrazovými a video informáciami vo vysokom rozlíšení pre inteligentné mobilné telefóny – to je len jedna z mnohých funkcií novej aplikácie,  ktorú ako prvá zavádza automobilka Chrysler. Návod obsahuje tiež plány údržby, informácie o servise, záruke a nonstop cestnej asistenčnej službe ale aj internetové odkazy na predaj náhradných dielov a príslušenstva, či sociálne internetové siete.


Mobilový návod k vozidlu doplní už jestvujúce používateľské príručky na DVD diskoch,  ktoré Chrysler tiež ako prvý vo svete začal vlani dodávať s každým novým vozidlom.


Návod s aplikáciou pre mobilné telefóny dostanú ako prví užívatelia novej generácie  modelu Jeep® Grand Cherokee 2011. Následne sa koncom roku 2010 pridajú i ďalšie novo vyrobené vozidlá značiek Chrysler, Dodge, Fiat, Jeep a Ram Truck.


Mobilový návod bude určený najskôr pre telefóny iPhone a neskôr i pre telefóny BlackBerry a zariadenia s operačným systémom Android. K novým vozidlám sa bude aplikácia poskytovať bezplatne ako súčasť základnej výbavy. Zatiaľ však iba pre vozidlá dodávané na americkom trhu.

 

 

06.07.2010

© 2005 - 2018 Mercedes-Benz Slovakia s.r.o.Autorské práva