Chrysler - Sisine nehlučné kone
Sisine nehlučné kone

Sisa Sklovská, ktorá najnovšie stvárnila hlavnú úlohu ohnivej Silvie v operete Čardášová princezná absolvovala tiež premiéru za volantom nového - akože ináč: červeného - modelu Chrysler Sebring Limited.

 

„Čardášová princezná v pražskom Karlínskom divadle je od premiéry do konca roka vypredaná. Záujem vyvoláva aj táto nevšedná do detailov majstrovsky vypracovaná americká limuzína s prekrásne tvarovanými líniami, členito sformovaným čumákom aj zadkom.“ Tvrdí medzinárodne angažovaná slovenská speváčka. Prednosťou novej inscenácie operety je podľa nej pôvodné stvárnenie maďarským režisérom. Nový Sebring zasa ťaží z tradícií, ktoré vytvoril legendárny Walter P. Chrysler. Snúbi sa v nich viditeľná krása s technickou vyspelosťou.
Nový Chrysler Sebring Limited s motorom 2,4 l dosiahne 200 kilometrovú rýchlosť, vyvinie krútiaci moment 220 Nm a podáva výkon 170 koní. „Tieto kone však vôbec nepočuť, je to jedno z najtichších áut aké som poznala, pri jazde vytvára vo vnútri oázu pokoja v dnešnom uponáhľanom svete“ pochvaľuje si Sisa.

 

Texty pod foto:
1/ Stosedemdesiat koní, ktoré sú tu dole pod kapotou vo vnútri vôbec nepočuť – čuduje sa Sisa Sklovská
2/ Kľúčiky od nového Sebringu odovzdal speváčke riaditeľ Divízie Chrysler Jeep a Dodge spoločnosti DaimlerChrysler Automotive Slovakia Ing. Robert Ševčík
3/ Sisa Sklovská za volantom nového modelu limuzíny Chrysler Sebring Limited    

 

 

09.10.2007

© 2005 - 2018 Mercedes-Benz Slovakia s.r.o.Autorské práva