Chrysler - Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007

Značka Chrysler stavia na víťazný program a prináša inšpiráciu pre triedu limuzín strednej veľkosti.

 • Pozoruhodne atraktívny dizajn s interiérom vypracovaným na svetovej úrovni
 • Účelná technológia, ktorá uľahčuje život a zvyšuje jeho bezpečnosť
 • Bezpečnostné funkcie na špičkovej úrovni v danej triede
 • Temperamentný výkon pri vynikajúcej spotrebe paliva

Značka Chrysler uvedením modelu Sebring 2007 prináša inšpiráciu pre triedu bežných vozidiel. Uvedenie najnovšej limuzíny strednej veľkosti Chrysler Sebring stojí na základoch víťazného programu, na začiatku ktorého stál ocenený Chrysler 300 v triede veľkých vozidiel, a nedávno úplne nový model 2007 Dodge Caliber v triede kompaktných vozidiel. Tento program kombinuje pozoruhodný design s vysokou úrovňou remeselného spracovania interiéru, s vysokou úrovňou bezpečnosti a spoľahlivosti, s temperamentným výkonom a vynikajúcou účinnosťou spotreby paliva, to všetko pri prekvapujúcej cenovej dostupnosti. Model Sebring je tiež vybavený mnohými funkciami na špičkovej úrovni v danej triede, ktoré nebývajú v triede limuzín strednej veľkosti bežne dostupné.

"Najnovší model Chrysler Sebring 2007 podporuje impulz, spustený šlágrom Chrysler 300, ktorý pokračoval modelom Dodge Caliber," povedal George Murphy, vrchný viceprezident spoločnosti pre globálny marketing. "Tak ako model 300 redefinoval triedu veľkých vozidiel a bol signálom návratu významného amerického automobilu, Chrysler Sebring kombinuje úroveň spoľahlivosti a trvanlivosti, ktorú si vyžadujú kupujúci automobilu strednej veľkosti, s nečakanou úrovňou elegancie, remeselného spracovania, technológie a cenovej dostupnosti."

Model Chrysler Sebring 2007 oslovuje kupujúcich, ktorí oceňujú eleganciu, praktickosť, bezpečnosť a hodnotu. Elegantný a kultivovaný design modelu Sebring, kvalitne remeselne vypracovaný interiér, zaujímavé nové technológie a bezpečnostné funkcie na špičkovej úrovni v danej triede - to všetko zodpovedá potrebám ich zaneprázdneného života.

Model Chrysler Sebring 2007 bude u predajcov v USA dostupný v 4. štvrťroku 2006 a na celosvetových trhoch v prvom polroku 2007.

Pozoruhodne atraktívny dizajn

Elegantné krivky nového modelu Chrysler Sebring, inšpirované koncepčným vozidlom Chrysler Airflite 2003, ktoré bolo vystavené na ženevskom autosalóne, pripomínajú štýlové charakteristiky exteriéru vozidiel Chrysler, čím prinášajú výrazné rysy dizajnu značky Chrysler do triedy stredných vozidiel.

Pri pohľade spredu sa limuzína Chrysler Sebring vyznačuje výzorom charakteristickým pre značku Chrysler, s mriežkou chladiča typickou pre Chrysler, ojedinele tvarovanou prednou kapotou, s veľkými a výraznými štvoruholníkovými reflektormi a hmlovými svetlami ako voliteľným príslušenstvom.

Kapota s dlhým profilom, pochrómované podokenné lišty a dlhá línia strechy pripomínajú vzhľad päťdverového vozidla. Vysoko lesklé tmavé plochy na B-stĺpikoch zvyšujú dĺžku priestoru pre cestujúcich. Charakteristicky tvarované línie, tiahnuce sa pozdĺž karosérie, zdôrazňujú športový charakter modelu Sebring.

Výrazný charakter vozidla pokračuje aj v zadnej časti, kde má model Sebring široké koncové svetlá integrované do oboch zadných bočných dielov a prečnievajúce do krytu batožinového priestoru na zlepšenie vizuálneho účinku. Zadné hmlové svetlá nainštalované v parkovacích svetlách si udržujú konštantný vzhľad pri vozidlách určených na domáci trh a na export. Modely Chrysler Sebring Limited pre trh USA majú navyše pochrómované dvojité koncovky výfuku ako poznávací znak výkonnosti voliteľného 3,5-litrového motora V6.

Remeselné spracovanie na svetovej úrovni

Elegancia, ktorú vidno v povrchovej úprave exteriéru modelu Sebring, sa nachádza aj v interiéri vozidla, ktoré je charakterizované moderným, čistým vzhľadom s intenzívnym zameraním na kvalitu, detail a vypracovanie.

Precízne vypracovaný interiér modelu Sebring obsahuje mäkké povrchy, zrnité povrchy a voliteľné úrovne lesku povrchov.

Zo sedadla vodiča sa nachádza bod H modelu Sebring o 64,6 mm vyššie než u vozidla, ktoré nahrádza, čím poskytuje vodičovi lepší prehľad o premávke. Štandardné zadné sklopné sedadlá 60/40 poskytujú priestor na prepravu väčšieho množstva nákladu, a sklopné sedadlo spolujazdca ako doplnková výbava vytvára povrch podobný stolíku, čím zvyšuje mnohostrannosť využitia interiéru modelu Sebring.

Všetky modely Chrysler Sebring sú vybavené interiérom tónovaným do dvoch farebných odtieňov tmavšej a svetlejšej sivej (Pastel Slate Gray) alebo béžovej (Pastel Pebble Beige), ktoré poskytujú dobre zvolený vzhľad s pocitom priestrannosti. Pre model Chrysler Sebring Limited je navyše v ponuke exkluzívny interiér z dvoch odtieňov béžovej (krémová a štrková - Cream a Pebble Beige) s koženými sedačkami. Medzi dostupné materiály a povrchové úpravy zdôrazňujúce luxusnosť modelu Chrysler Sebring Limited patria Tortoise Shell, Satin Silver, Alloy Silver a Chrome.

Účelná technológia, ktorá uľahčuje život a zvyšuje jeho bezpečnosť

Okrem luxusného dizajnu modelu Sebring a elegantného použitia materiálov táto najnovšia limuzína prináša novú úroveň funkcií a technológií v triede vozidiel strednej veľkosti.

"Chrysler Sebring je vybavený množstvom technologických prvkov, ktoré sa v automobile strednej veľkosti obvykle nenachádzajú alebo neočakávajú," hovorí David Rooney, riaditeľ spoločnosti Chrysler pre marketing a globálnu komunikáciu. "Tieto prvky uľahčujú život vodiča a pasažierov a zvyšujú ich bezpečnosť, pričom celkový pocit z jazdy je pre všetkých oveľa príjemnejší."

Model Chrysler Sebring 2007 je vybavený špičkovým informačným systémom Harman/Kardon, zábavným a bezpečnostným navigačným audiosystémom, ktorý posúva nahor latku internej komunikačnej výbavy vozidla. Navigačný rádiosystém budúcej generácie, najlepší vo svojej triede, je vybavený 6.5-palcovým TFT displejom s dotykovým panelom, ktorý dokáže podporovať 65 000 farieb, poskytuje trojrozmerný vzhľad grafiky a animácie, ako aj rôzne veľkosti a typy písma. Systém reaguje na príkazy hlasom a obsahuje množstvo nových funkcií pre hudbu, zvuk, film a personalizované obrazové masky. Medzi tieto funkcie patrí:

 • Jednotka pevného disku s kapacitou 20 GB s aplikáciou Music Juke Box na usporiadanie hudby a obrázkov na pevnom disku
 • Rozhranie Universal Serial Bus (USB) poskytuje prepojenie pre formát MP3 a pre sťahovanie súborov vo formáte WMA, MP3 a JPEG na pevný disk
 • Databáza GraceNotes nainštalovaná na jednotke pevného disku, ktorá poskytuje identifikáciu piesní vrátane názvu, mena autora a interpreta
 • Možnosť vytvárania playlistov na umožnenie ľahkého prístupu k súborom
 • Záznam hlasových poznámok, umožňujúci nahrať správu v dĺžke do troch minút pomocou mikrofónu integrovaného do spätného zrkadla
 • Obrazovka rádia, ktorá umožňuje prehrávať obrazové záznamy, pokiaľ sa automobil nepohybuje
 • Satelitný rádioprijímač SIRIUS®, ktorý zákazníkovi poskytuje 100 kanálov vysielajúcich to najlepšie z oblasti hudby, zábavy a informácií, naprieč americkým kontinentom, bez reklám, 24 hodín denne
 • UConnect™ hands-free (bezdotykový) komunikačný systém používajúci technológiu Bluetooth® poskytuje hlasom aktivovanú bezdrôtovú komunikáciu medzi kompatibilnými mobilnými telefónmi spolujazdcov a palubným prijímačom vo vozidle. Hands-free systém, ako voliteľná výbava podporuje bezpečie, voľnosť, hodnotu a flexibilitu.

Okrem tohto špičkového navigačného rádiosystému ponúka Chrysler Sebring 2007 jedinečnú kombináciu funkcií, ktoré nie sú dostupné u konkurenčných výrobcov vozidiel strednej veľkosti a medzi ktoré patria:

 • Látka poťahov sedadiel YES Essentials® odolná proti znečisteniu a zápachom
 • Zábavný DVD systém pre zadné sedadlá ako voliteľné príslušenstvo, ktorý obsahuje stereoprijímač AM/FM s prehrávačom CD/DVD s možnosťou prehrávania formátu MP3, šesťdiskový CD/DVD menič a satelitný digitálny rádioprijímač SIRIUS® (novinka)
 • Vyhrievaný/ochladzovaný držiak pohárov vpredu na udržiavanie chladných nápojov v chladnom stave a horúcich nápojov v horúcom. Držiak dokáže ohriať nápoj až na 60 °C, alebo ho ochladiť až takmer na bod mrazu, na 1,7 °C
 • Osvetlenie interiéru pomocou LED diód s bielymi bodovými svietidlami s bielym svetlom v predných aj zadných sedadlách (novinka)
 • Prídavný vstupný audio konektor typu jack na pripojiteľnosť MP3 pri všetkých audiosystémoch
 • Schopnosť prehrávania súborov vo formáte MP3
 • K dispozícii je diaľkové ovládanie
 • Rýchle spustenie predných okien na kľúčenke (prívesku)
 • Sklápacie zadné sedadlá delené v pomere 60/40
 • K dispozícii sú predné sedadlá s vyhrievanými poťahmi
 • K dispozícii sú vyhrievané kožené sedadlá
 • K dispozícii je predné sklápacie sedadlo spolujazdca
 • Systém filtrácie vzduchu v priestore pre cestujúcich
 • Skladovací priestor v posuvnej stredovej lakťovej opierke a v predných sedadlách s dvojitou priehradkou
 • K dispozícii je systém usporiadania batožinového priestoru
 • Univerzálny otvárač garážových dverí HomeLink®

Bezpečnostné prvky, najlepšie v príslušnej triede

Chrysler Sebring poskytuje bezpečnosť na najvyššej úrovni vo svojej triede v kombinácii so štandardnými bezpečnostnými prvkami, ktoré sa bežne vo vozidlách strednej triedy nenachádzajú. Patria sem:

 • Zdokonalené viacstupňové čelné vzdušné vaky (airbagy), poskytujúce takmer okamžitú ochranu pasažiera prispôsobením výstupu airbagu na intenzitu kolízie
 • Bočné (hlavové) airbagy rozvinutím zo stropného obkladu poskytujú dvojradovú ochranu pred bočným nárazom pre pasažierov sediacich pri dverách
 • Bočné airbagy zabudované do predných sedadiel poskytujú pri rozvinutí sa prídavnú ochranu hrudníka počas bočného nárazu
 • Bočné vodiace dverové horizontálne nosníky v predných a zadných dverách poskytujú ochranu pasažiera počas bočného nárazu
 • Konštrukčná bezpečnostná klietka chráni pasažierov usmernením a kontrolou energie v prípade nárazu
 • K dispozícii je Program elektronickej stability (ESP) a Regulácia preklzávania hnacích kolies (Traction Control), ktoré vodičovi pomáhajú pri udržiavaní smerovej stability vozidla použitím selektívneho riadenia brzdenia a pridávania plynu, aby umožnili kontrolu nad pretáčaním, nedotáčaním a takisto udržanie trakcie pri zrýchlení na klzkých povrchoch
 • Brzdový asistent (integrovaný s ESP) zabezpečuje 100% účinnosť brzdenia počas situácií vyvolávajúcich panické brzdenie
 • Upozornenie na pripútanie sa vysiela zvukovú aj vizuálnu výstrahu, ktorá upozorní vodiča, ak jeho bezpečnostný pás nie je zapnutý
 • Systém ukotvenia detských sedačiek (Spodné ukotvenie a uviazanie pre deti - skr. LATCH) uľahčuje inštaláciu kompatibilných detských sedačiek z trhu autopríslušenstva
 • Svetlá zapnuté počas dňa zvyšujú vizuálny kontrast medzi vozidlom a jeho okolitým prostredím
 • Systém monitorovania tlaku pneumatík (TPM) upozorní vodiča na nízky tlak v pneumatike (pneumatikách) pomocou výstražnej kontrolky na prístrojovom paneli. Ako voliteľné príslušenstvo je systém zobrazujúci tlak v jednotlivých pneumatikách a je k dispozícii ako súčasť elektronického informačného systému vozidla
 • Protiblokovací brzdový systém (ABS) vykonáva snímanie a zabraňuje zablokovaniu kolies, čím poskytuje lepšiu kontrolu nad riadením pri podmienkach extrémneho brzdenia alebo na klzkých povrchoch
 • K dispozícii je spätné zrkadlo s automatickým tlmením
 • Centrálne uzamykanie s diaľkovým ovládaním odomyká a zamyká dvere a rozsvieti svetlá v interiéri. Ak je vozidlo vybavené alarmom proti krádeži, pomocou diaľkového ovládania sa tento systém aktivuje alebo deaktivuje
 • Imobilizér motora s ochranným kľúčom (Sentry Key®) využíva štartovací kľúč so zabudovaným vysielačom s predprogramovaným bezpečnostným kódom kľúča, ktorý vypne motor niekoľko sekúnd po tom, ako bol vložený nesprávny kľúč
 • Bezdotykový (hands-free) komunikačný systém UConnect využíva technológiu Bluetooth® a poskytuje hlasom aktivovanú bezdrôtovú komunikáciu medzi kompatibilnými mobilnými telefónmi spolujazdcov a palubným prijímačom vo vozidle. Hands-free systém ako voliteľná výbava podporuje bezpečie, voľnosť, hodnotu a flexibilitu.
 • Temperamentný výkon pri vynikajúcej spotrebe paliva
 • Chrysler Sebring 2007 sa predáva v USA v troch motorizáciách: nový 2,4-litrový štvorvalcový motor World Engine, 2,7-litrový motor V-6 a 3,5-litrový motor V-6 prepojený s novou šesťstupňovou automatickou prevodovkou s rozvodovkou s výbavou Auto Stick, ktorá poskytuje v rozsahu 0-100 km/h výkon porovnateľný s najlepšími predstaviteľmi v triede vozidiel strednej veľkosti.

Štandardný motor modelu Sebring, 2,4-litrový motor World Engine s dvojitým premenlivým časovaním ventilov (VVT), sa vyrovná akémukoľvek motoru v triede vozidiel strednej veľkosti svojou kombináciou úspornosti spotreby paliva a solídnym výkonom. Prispôsobený štvorstupňovej automatickej prevodovke s rozvodovkou, tento motor prináša 13-percentný nárast počtu konských síl (172 k oproti 150 k) a 4-percentné zlepšenie hospodárnosti spotreby paliva v porovnaním s 2,4-litrovým motorom, ktorý nahradzuje.

Dostupný je aj vylepšený 2,7-litrový motor V-6, ktorý poskytuje zákazníkom, uvedomujúcim si hodnotu a výkon, silu motora V-6 za cenu porovnateľnú so štvorvalcovými motormi konkurencie. 2,7-litrový motor V-6 modelu Chrysler Sebring má výkon 190 konských síl a krútiaci moment 258 Nm, čo poskytuje vyšší krútiaci moment v spodnej oblasti (pri menej ako 850 ot./min) v porovnaní s 2,7-litrovým motorom, ktorý nahradzuje.

Limuzíny Chrysler Sebring predávané v USA sú takisto dostupné s 3,5-litrovými motormi V-6, ktoré ponúkajú 235 konských síl a krútiaci moment 312 Nm. Motor je prepojený s novou šesťstupňovou automatickou prevodovkou s rozvodovkou s výbavou Auto Stick. Kombinácia vylepšeného 3,5-litrového motora V-6 a šesťstupňovej automatickej prevodovky s rozvodovkou znamená vynikajúci výkon a hospodárnosť spotreby paliva, takisto ako tichú prevádzku.

Chrysler Sebring 2007 je jedným z prvých vozidiel skupiny Chrysler Group s novou šesťstupňovou automatickou prevodovkou s rozvodovkou, ktorá poskytuje rýchlejšiu akceleráciu z nuly než štvor- alebo päťstupňová prevodovka s rozvodovkou, pretože má číselne vyšší pomer prvého prevodového stupňa. Robustnejší diferenciál so zvýšenou kapacitou krútiaceho momentu zvyšuje výkon pri štarte tým, že vyžaduje nižšiu úroveň riadenia krútiaceho momentu, elektronicky obmedzujúc krútiaci moment, ktorý je k dispozícii počas počiatočných fáz akcelerácie z nuly. Menšie intervaly medzi prevodovými pomermi takisto prispievajú k plynulejšej a tichšej jazde, pretože rýchlosť motora sa pri každom radení tak často nemení. Navyše, väčší výber prevodových pomerov, vhodnejšie prevodové pomery pre rýchlejšiu akceleráciu a nižší celkový prevodový pomer najvyššieho prevodového stupňa umožňujú tichšiu jazdu a zlepšenú hospodárnosť spotreby paliva pri typických diaľničných rýchlostiach.

"Výkon najnovšieho modelu Chrysler Sebring 2007 je výnimočne konkurencieschopný v porovnaní s najlepšími vozidlami svojej triedy," povedal Larry Lyons, viceprezident výrobnej skupiny pohonu predných kolies. "Na základe testov zrýchlenia 0-100 km/h výkon modelu Sebring Limited s jeho novým 3,5-litrovým motorom V-6 a šesťstupňovou automatickou prevodovkou s rozvodovkou je porovnateľný s najlepšími vozidlami v triede vozidiel strednej veľkosti."

Po prvý raz v triede vozidiel strednej veľkosti bude Chrysler Group ponúkať model Chrysler Sebring aj s najmodernejším 2,0-litrovým turbodieselovým motorom pre kľúčové dieselové trhy mimo Severnej Ameriky. Tento dieselový motor bude mať vynikajúci výkon a hospodárnosť spotreby paliva, s odhadovaným výkonom 140 k DIN (103 kW) a krútiacim momentom 320 Nm.

Zvyšujúce sa očakávania

Model Chrysler Sebring je navrhnutý tak, aby v USA oslovil 35- až 55-ročných kupujúcich, ktorí sú ženatí a majú priemerný ročný príjem približne 65 000 USD. Päťdesiatpäť percent z nich tvoria ženy a 60 % má vysokoškolské vzdelanie. Mnohí z nich majú malé rodiny s jedným či dvomi deťmi. Títo kupujúci stredne veľkých vozidiel sú realistickí a konzervatívni, pritom však nepredpojatí, majú sebadôveru a chuť do života. Sú predstaviteľmi strednej a vyššej strednej vrstvy, ich životy sú aktívne a majú skutočný cit pre vkus. Ich sebahodnotenie je založené na ich dosiahnutých výsledkoch a vyhliadkach do budúcnosti. Elegantný a kultivovaný dizajn modelu Chrysler Sebring s jeho prepracovaným interiérom a najpodstatnejšími prvkami spoľahlivosti vyhovuje potrebám zákazníkov, ktorí očakávajú v tejto triede vozidiel s veľkou konkurenciou viac než len praktickosť.

Zostava modelov Chrysler Sebring

Chrysler Sebring 2007 je v USA k dispozícii v troch modeloch: Chrysler Sebring, Chrysler Sebring Touring a Chrysler Sebring Limited.

Výroba modelu Chrysler Sebring 2007

Výroba modelu Chrysler Sebring 2007 sa začne v treťom kvartáli roku 2006 v čerstvo zrenovovanom montážnom závode Sterling Heights v meste Sterling Heights, štát Michigan. Nový 2,4-litrový štvorvalcový motor World Engine pre toto vozidlo sa vyrába v najmodernejšom montážnom závode spoločnosti Global Engine Manufacturing Assembly (GEMA) v meste Dundee, štát Michigan. 2,7-litrový motor V-6 a 3,5-litrový motor V-6 sa stavajú v závode Kenosha Engine Plant v meste Kenosha, štát Wisconsin.

Značka Chrysler

Značka Chrysler, poháňaná vpred novými ocenenými modelmi, zaznamenala výrazný nárast v oblastiach predaja, podielu na trhu a imidžu značky, čo kulminovalo v kalendárnom roku 2005 predajom 649 293 vozidiel, čo je rekord všetkých čias v oblasti tržieb. Od roku 1990 tržby značky Chrysler vyskočili o 251 percent.

V uvedenom časovom intervale žiadna iná americká automobilová značka nezaznamenala nárast v takomto rozsahu.

"Postupnosť pri zavádzaní inovačných produktov značky Chrysler naďalej upevňuje pozíciu značky ako lídra s vynikajúcim dizajnom, účelnou technológiou a hodnotou," povedal David Rooney, riaditeľ spoločnosti Chrysler pre marketing a globálnu komunikáciu. "S nábehom najnovšej limuzíny Chrysler Sebring 2007 a 2007 Chrysler Aspen - čo je vôbec prvé plnohodnotné športové úžitkové vozidlo (SUV) tejto značky - je isté, že tento trend bude naďalej pokračovať," dodal.

Spoločnosť Global Engine Manufacturing Alliance (GEMA)

World Engine je skupina štvorvalcových motorov svetovej úrovne, vyrábaných spoločnosťou GEMA v meste Dundee, štát Michigan, ktoré poskytujú výnimočnú kombináciu kvality, hospodárnosti pri spotrebe, ako aj elegancie a výkonu. Rovnocennými vlastníkmi spoločnosti GEMA sú spoločnosti DaimlerChrysler Corp., Mitsubishi Motors Corp. a Hyundai Motor Company. Optimalizáciou síl troch partnerov tohto spoločného podniku, globálnych úspor z rozsahu a najnovších praktických poznatkov v oblasti flexibilných tímov a vozidiel, GEMA mieri k vytýčeniu nového referenčného bodu v produktivite závodov na výrobu motorov.

ROZMERY A KAPACITY (Všeobecne)
Rázvor kolies 2 765,0
Náprava, predná 1 569,7
Náprava, zadná 1 569,7
Celková dĺžka 4 842,2
Celková šírka 1 808,4
Celková výška 1 498,4
PRIESTOR PRE CESTUJÚCICH
Počet sedadiel - vpredu/vzadu 2/3
Celkový objem interiéru pre cestujúcich podľa EPA (m3) 2,9
Vpredu
Svetlá výška bez výsuvnej strechy 1 017,3
Svetlá výška s výsuvnou strechou 963,4
Priestor pre nohy 1 077,1
Priestor pre ramená 1 432,8
Priestor pre bedrá 1 357,8
Posun sedadiel 260
Objem prednej časti interiéru podľa EPA (m3) 1,6
Vzadu
Svetlá výška bez výsuvnej strechy 975,2
Svetlá výška s výsuvnou strechou 975,2
Priestor pre nohy 955
Priestor pre ramená 1 431,6
Priestor pre bedrá 1 351,0
Objem prednej časti interiéru podľa EPA (m3) 1,3
Batožinový priestor
Výška ložnej plochy 808,8
Objem batožinového priestoru podľa SAE (l) 390
KAROSÉRIA/PODVOZOK
Rozloženie Motor uložený naprieč vpredu
Konštrukcia Oceľová kompaktná karoséria
PRUŽENIE
Vpredu Nezávislé vzpery MacPherson, špirálové pružiny na tlmičoch s plynovou náplňou, torzný stabilizátor
Vzadu Viaccestné nezávislé so špirálovými pružinami, spojovací torzný stabilizátor, tlmiče s plynovou náplňou a izolovaná podpera pruženia vzadu
RIADENIE
Typ Proporcionálne vzhľadom na rýchlosť, hrebeňové riadenie s posilňovačom
Celkový pomer 16,5:1
Priemer otáčania (od jedného okraja vozovky k druhému) 11,13
Počet otočení volantu (od jednej krajnej polohy do druhej) 3,0

 

Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007
Najnovší model Chrysler Sebring 2007

 

13.07.2006

© 2005 - 2018 Mercedes-Benz Slovakia s.r.o.Autorské práva