Chrysler - Pri Mercedes centre aj Chrysler, Jeep a Honda
Pri Mercedes centre aj Chrysler, Jeep a Honda

Spoločnosť Motor-Car Bratislava uvedie 1. júna 2005 v Bratislave na Tuhovskej ulici číslo 5 (oproti Zlatým pieskom) do prevádzky moderné ekologické predajno-servisné stredisko osobných a úžitkových vozidiel Chrysler, Jeep a pri značke Honda aj motocyklov. Nové stredisko o celkovej zastavanej ploche 1 020 štvorcových metrov (na foto) zamestná viac ako 20 pracovníkov a bude otvorené v pracovné dni od 7:30 do 18:00 h, v sobotu od 9:00 do 13:00 h. Na rovnakej adrese táto spoločnosť už prevádzkuje Mercedes centrum pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá značky Mercedes-Benz, kde sú dislokované tiež značky Smart a Kia ako aj špeciálny predaj overených ojazdených vozidiel.

"Strediská Chrysler, Jeep a Honda zámerne pribudli pri Mercedes centre, čo umožňuje skvalitniť zabezpečovanie servisu, predaja, dodávok náhradných dielov a ďalších, i výrazne špecifických služieb, ako napríklad profesionálne ručné umývanie vozidiel", informoval riaditeľ spoločnosti Motor-Car Ing. Július Šabo. Ako ďalej uviedol, nové strediská sú tiež cielene lokalizované do územia bratislavskej obchodnej zóny s výborným obojsmerným prístupom priamo z diaľničného privádzača pre samotných Bratislavčanov rovnako ako aj pre zákazníkov z iných lokalít Slovenska, či zahraničia.

Hlavným dodávateľom strediska bola slovenská spoločnosť Oraving Dolný Kubín, s.r.o.. Architektonický projekt s účelným riešením vyhotovil Ing. Arch. Škorupa. Celkové náklady dosiahli výšku 150 mil SK. Výstavba trvala 8 mesiacov.

© 2005 - 2018 Mercedes-Benz Slovakia s.r.o.Autorské práva